Įrengiame terasas, kurios jums tarnaus labai ilgai. 

Dirbame tik su Kokybiškomis medžiagomis.

Terasas siūlome iš Sibiro maumedžio, tropinės medienos, ar WPC lentų.

Sibiro maumedis garsėja ilgaamžiškumu aukšta kokybe ir palyginti žema kaina, todėl sparčiai populiarėja Lietuvoje. Patvarumas bet kokiomis oro sąlygomis – dar vienas svarus išskirtinumas, todėl mediena dažniausiai naudojama konstrukcijoms, turinčioms sąlytį su išore. Ji itin tvirta, tanki, sakinga. Priešingai nei dauguma kitų medžių rūšių, Sibiro Maumedis nereikalauja papildomo apdirbimo – tai palengvina statybos darbus ir nesukelia papildomų priežiūros rūpesčių. Veikiamas atmosferos poveikio, lietaus ir sniego, Sirio Maumedis jau per pirmus metus įgauna natūralų, pilką atspalvį.

Terasinės lentos pagamintos iš tropinės medienos rūšių, kurių pagrindinis išskirtinumas yra ilgaamžiškumas.

Ipe (septynlapis balamedis) – labai populiari rūšis daugelyje šalių (ypač Prancūzijoje ir Italijoje). Medienos spalva – šviesiai ruda, kai kada su žalsvu atspalviu, pereinančiu į tamsiai rudą šokoladinę spalvą.

Cumaru spalvų gama yra nuo geltonai rudo iki raudonai rudo atspalvio. Cumaru populiari dėl savo gražios medienos tekstūros. Pačios medienos išskirtinumas – pluošto įvijumas, kuris ir sudaro išskirtinius raštus.

Massaranduba (kulkmedis) – pati populiariausia terasinių lentų rūšis – tai geriausias kainos ir kokybės derinys. Spalva – raudonai rudo atspalvio su pilkšvu atspindžiu.

Fava amargoso  Lentos rifliuotos ir skirta tvirtinti iš viršaus. Taip pat šiek tiek minkštesnė mediena.

Sucupira Paviršius lygus, šonai be išfrezavimų , skirta tvirtinti sukant iš viršaus su medvaržčiais arba su specialiomis plokštelėmis iš apačios.Mediena šiek tiek minkštesnė nei Ipe  ir Cumaru .Turi savybę šiek tiek pasišiaušti ir daugiau paskilinėti.

WPC lentos Lengvai prižiūrimos, patvarios ir saugios kompleksinės lauko terasų grindys Terrace.Šios terasinės lentos yra atsparios vandeniui, netrūnija ir neskeldėja. Jų paviršius yra pašiauštas ir neslidus.